“Büyülü” Bir Merhaba…


İlk Adım

Satrapia dünyasına giriş, yolculuğun henüz başlangıcı…

İkram Masası

Sürprizlerle dolu bir ikram masası. Günün her saati, sizin için, ücretsiz.

7/24 Resepsiyon

Tavanında Piri Reis’in haritası, duvarında Çin Seddi’ni anlatan bir halı tablo…”İnsan” odaklı resepsiyonumuzdan havaalanı transferinden kişiye özel asistan servisine, döviz işlemlerinden uyandırma servisine kadar, eksiksiz bir hizmet alacaksınız. 

Lobby Bar

Dev ekran TV yayınları, snack menu, tüm yerli ve yabancı içkiler, fonda ruhunuzu okşayacak bir müzik…Yerden ısıtmalı sıcacık Lobby Bar’ımız, size çok keyifli anlar vadediyor.   

Genel Bir Bakış

 

 

Dinlenme ve Keyif Köşeleri

Michelangelo Köşesi

Michelangelo’nun “Adem’in Yaratılışı” eseri altında, zengin içerikli kütüphanemizden seçtiğiniz herhangi bir kitabı okuyabilir, kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Kapadokya Köşesi

Cam zemin üzerinde, aşağıda Kapadokya’nın minyatürü Miniacappadocia, yukarıda kabartma baskılı sembollerle, özel ışıklandırmalı bir Kapadokya hikayesi. 

Müzik Köşesi

Gözlerinizi kapatıp kendinizi melodilere teslim etmeyi seviyorsanız, bu rahat kırmızı koltuklardan kalkmayı hiç istemeyeceksiniz. 

Ortahisar Köşesi

Ortahisar’ı anlatan özel bir duvar uygulaması önünde, belki yeni demlenmiş taze bir çay ve sıcak kurabiyeler eşliğinde, ufak bir dinlenme ve bekleme molası.